Dlaczego My?

Fachowa opieka

Nad bezpieczeństwem Państwa dzieci czuwa wykwalifikowany personel z wieloletnim doświadczeniem. Dbamy o to, aby dzieci spędzały miło i bezpiecznie czas pod okiem najlepszych specjalistów.

mgr Beata Biszczan - dyrektor

Jestem nauczycielem z 18 letnim stażem pracy w placówkach kulturalnych i oświatowo-wychowawczych. Ukończyłam Studium Nauczycielskie o kierunku wychowanie muzyczne z metodyką wychowania przedszkolnego i plastycznego, studia magisterskie na UMCS o kierunku historia oraz studia podyplomowe - Zarządzanie Placówką Oświatową na KUL.

Mam czteroletnią praktykę na stanowisku dyrektora szkoły, w której skład wchodziło przedszkole i oddział „0”. Pracowałam także jako instruktor muzyczny w GOK. Prowadziłam grupy muzyczne, teatralne, fotograficzne i plastyczne. Moi podopieczni i wychowankowie osiągali liczne sukcesy na szczeblu powiatowym, wojewódzkim i ogólnopolskim. Jestem pasjonatką historii regionalnej i współautorką dwóch książek o tej tematyce. Cechuje mnie otwartość, szczerość, bezinteresowność oraz chęć pomocy innym.

Uwielbiam pracę z dziećmi, bo są one po prostu niesamowite. Ich spontaniczność i szczerość jest wprost cudowna, a śmiech i radość dodają energii do życia. Nawet jak czasami płaczą, to i tak są najwspanialszymi szkrabami, zazwyczaj tulącymi się w poszukiwaniu pocieszenia. Chwile spędzane z dziećmi są niezapomniane. Codziennie zaskakują nas czymś nowym. Praca z małymi dziećmi daje możliwość obserwowania i stymulowania ich rozwoju oraz daje ogromną satysfakcję z postępów podopiecznych.